צמיגי גודייר

צמיגי גודייר

כל מי שנהג בעבר, או שנוהג כיום, יגיד לכם בפה מלא עד כמה איכות הצמיגים חשובה. זה מסוג הדברים שאסור להתפשר עליהם. על האיכות שלהם. ולא משנה מה התמחור שלהם. לאור דברים אלו, כאשר אתם מגיעים לחנות, לשם חיפוש אחר צמיגים, יש להתכתב בהצלחה עם תכונות, כמו למשל – עמידות, בטיחות ואמינות. עשינו למענכם את המחקר המקדים, ומצאנו. הכירו את צמיגי גודייר. מדובר על יצרנית צמיגים "שחיה ושבועטת" למעלה ממאה שנה. מעטים הם שלא מכירים אותה, היא מוכרת ממרוצי המכוניות ומהמכוניות היוקרתיות, כאשר הם לא מתפשרים על איכות ומקצועיות. מדובר אודות חברה פנומנלית, אשר מפתחת טכנולוגיות מתקדמות, וממש נחשבת ליצרנית על בכל מה שקשור לצמיגים. נסו ותיווכחו.

 

ההתפתחות המטאורית של צמיגי גודייר

את חברת צמיגי גודייר יסדו ב- 1898, כאשר מי שעמד בראש המיזם האדיר הזה היה סיברלינג פרנק מאוהיו. נחשבת ליצרנית מתוך שלוש היצרניות של צמיגים הכי גדולות ברחבי תבל. במציאות העכשווית, עם התפתחותה המטאורית של החברה, היא ידועה ביותר ממאה ושמונים מדינות. החברה המציאה את סוג הצמיגים שמכונה אפיסינגריף, ששמו יצא לפניו. הייחוד שלו בא לידי ביטוי בחיסכון בהוצאה כספית עבור הדלק של המכונית, חיסכון עד לכדי שלושה אחוזים! הייתם מאמינים? יש עוד המון צמיגים, מעולים, שהם פרי פיתוחה של חברת גודייר. שכל מי שניסה אותם בפעם הראשונה, וטעם מטעם האיכות, הביטחון והמקצועיות – לעולם אינו מוכן לוותר עליהם, ולא משנה מחירם או קושי להשיג את הסוג הספציפי. אם נתבונן קצת במבט לעבר העבר, נראה כי חברת גודייר הייתה מפורצות הדרך בייצור צמיג הטיובלס הראשון וכן את צמיג הגומי הסינתטי הראשון. ובמשך השנים היא רק התפתחה יותר ויותר, והוציאה מתחת ידיה צמיגים מדהימים, שאף חברה לא הצליחה לחקות ולשחזר את ההצלחה.

במה מתבטא הייחוד בטכנולוגיה של צמיגי גודייר?

אך לא רק צמיגים מפתחת ומייצרת חברת גודייר, כי אם היא גם מייצרת סוליות של צמיגי גודייר. מדובר אודות סוליות של צמיגים שאינן סימטריות, שייוצר מתוך מחשבה מעמיקה, והוא נועד כדי לאפשר לנהגים ליהנות מן אחיזה אופטימלית ושקטה בעת הנהיגה. וזה עוד לא הכול – מטרת העל באה לידי ביטוי בהקטנה משמעותית של תצרוכת הדלק. יש אנשים שלא עושים את הקישור הברור מאליו של צריכת הדלק אל הצמיגים, אבל יש להבין ששני נתונים אלו קשורים בעבותות האחד לשני, אפשר לשפר ביותר את תצרוכת הדלק באמצעות התקנת הצמיג הנכון, שהקדישו המון מחשבה לפיתוח ולייצור שלו.